صورتجلسات شوراي پژوهشي بهار 97

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 صورتجلسات شوراي پژوهشي بهار 97

 

جلسه425 شورای پژوهشی دانشکده داروسازی با حضور خانمها دکتر فضلی بزاز، دکتر قدسی ، دکتر الیاسی ،  دکتر سلطانی و آقایان دکتر روحبخش، دکتر ملائکه، دکتر عباسپور، دکتر حسین زاده، دکتر اصیلی، دکتر بدیعی و دکتر ایرانشاهی در تاریخ 2/2/97 در دانشکده داروسازی برگزار شد.

1-با درخواست آقای دکتر موفق مبنی بر دفاع قبل از موعد خانم نیلوفر مهرورزیان موافقت نگردید.

2- طرح پژوهشی آقای دکتر جبرائیل موفق  با کد 961554 و عنوان " تهیه و مطالعه آزاد سازی برون تن فرمولاسیون آمپول آهسته رهش (فرم آماده تزریق زیر جلدی) لووتیروکسین سدیم با استفاده از سامانه ژل شونده در محل پلیمر تری بلاک  حساس به دمای PLA-PEG-PLA، PLGA-PEG-PLGA، پنتا بلاک  ) (PAE-PLA-PEG-PLA-PAE و (PAE-PLGA-PEG-PLGA-PAE) حساس به دما و PH " با بودجه 000/100/190 ریال به تصویب رسید.

3- طرح پژوهشی آقای دکتر محمدرضا عباسپور  با کد 961638 و عنوان " تهیه و ارزیابی خصوصیات نانو فیبرهای بارگذاری شده با کورکومین، به روش امولسیون-الکتروریسی" با بودجه000/200/86 ریال به تصویب رسید.

4- طرح پژوهشی آقای دکتر محمد رمضانی با کد 961779 و عنوان " انتقال هدفمند CRISPR/Cas9  برای خاموشی ژن Bcl-x  بوسیله دی بلاک کوپلیمر PHPMA-DMAEMA ارزیابی درون و برون تنی" با بودجه 000/200/333 ریال به تصویب رسید.

5- طرح پژوهشی آقای دکتر خلیل آبنوس با کد 961790 و عنوان " طراحی و ساخت آپتاسنسور برای تشخیص کانامایسین بر مبنای روش فلورسانس بوسیله نانوذرات نقره" با بودجه 000/700/116 ریال به تصویب رسید.

6- طرح پژوهشی آقای دکتر غلامرضا کریمی با کد 961873 و عنوان " مقایسه اثرمونت موریلونیت به تنهایی و در ترکیب با زغال فعال در مسمومیت حاد ناشی از آهن و استامینوفن در رت"با بودجه 000/900/69 ریال به تصویب رسید.

7- طرح پژوهشی آقای دکتر خلیل آبنوس با کد 960166 و عنوان " استفاده از یک آپتاسنسور رنگ سنجی برای تشخیص دقیق کوکائین بر اساس تشکیل ساختمان سه وجهی قابل اتصال بر روی سطح نانو ذرات طلا " به تصویب رسید.

8- طرح پژوهشی خانم دکتر مریم هاشمی با کد 961464 و عنوان " انتقال ژن اینترلوکین 12 به سلول بنیادی با استفاده از حامل هیدروکسی آپاتیت  و دندرایمر پامام اصلاح شده با پپتید نفوذ کننده به سلول و استفاده از این سلول بنیادی مهندسی شده جهت درمان سرطان کولون در مدل موشی" به تصویب رسید.

9- طرح پژوهشی آقای دکتر وحید سهیلی با کد 961528 و عنوان " مهار هدفمند شبکه quorum-sensing باکتری Pseudomonas aeroginosa PAO1  با استفاده از لاوسون و مشتقات بیس لاوسون به منظور جلوگیری از تولید بیوفیلم و فاکتورهای سمی " به تصویب رسید.

10- طرح پژوهشی آقای دکتر بیژن ملائکه با کد 961616 و عنوان " تهیه، تعیین خصوصیات و بررسی اثرات ضد رگزایی نانوذرات لیپیدی جامد حاوی کامبرتاستاتینA-4 (Combretastatin A-4)  " به تصویب رسید.

11- طرح پژوهشی آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 951611 و عنوان " بررسی تاثیر  α- منگوستین در سمیت  عصبی ایجاد شده با آکریل آمید " به تصویب رسید.

12- طرح پژوهشی آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 961895 و عنوان " بررسی اثرات مواجهه مزمن بیسفنول آ بر روی قلب، هیپوکامپ، کبد و تستیس در رت و ارتباط آن با فرایند پیری و نقش محافظتی رسوراترل علیه آن" به تصویب رسید.

13- پایان نامه خانم زهرا خواجویان با کد طرح نیماد و عنوان " بررسی و مقایسه میزان اثربخشی کلاله زعفران و ماده موثره کروسین در درمان زنان مبتلا به افسردگی ماژور بعد از زایمان تحت درمان به عنوان یک شیوه مکمل" به راهنمایی آقای دکتر سعید اسلامی و خانم دکتر ژیلا طاهرزاده و اساتید مشاور آقای دکتر حسین زاده، آقای دکتر علیرضا سجادی، خانم دکتر فاطمه بهدانی و آقای دکتر محمدرضا عباسپور به تصویب رسید.

14- پایان نامه خانم آسیه صدوقی با کد طرح951795 و عنوان " تهیه و ارزیابی پلتهای آهسته رهش ماتریکسی کلرفنیرامین مالئات بر پایه کامپریتول" به راهنمایی آقای دکتر محمدرضا عباسپور و خانم دکتر الهام خداوردی به تصویب رسید.

15- پایان نامه خانم ساره درویشی با کد طرح 961554 و عنوان " تهیه و مطالعه آزادسازی برون تن فرمولاسیون آمپول آهسته رهش(فرم آماده تزریق زیرجلدی) دزوکسی کولیک اسید با استفاده از سامانه ژل شونده در محل پلیمر تری بلاکPLGA-PEG-PLGA  و پنتابلاکPAE-PLGA-PEG-PLGA-PAE حساس به دما به عنوان حل کننده موضعی چربی ها" به راهنمایی آقای دکتر جبرائیل موفق، آقای دکتر فرزین هادیزاده و خانم دکتر زهرا طیرانی نجاران و استاد مشاور خانم دکتر الهام خداوردی و دستیار مشاور آقای حسین کمالی به تصویب رسید.

16-  پایان نامه خانم زهرا شکیب با کد طرح 961019 و عنوان " تهیه، تعیین ویژگیها و بررسی اثرات ضدتوموری نانوذرات لیپیدی جامد حاوی داستاکسل اصلاح شده با آپتامرAS1411 در مدل حیوانی " به راهنمایی آقای دکتر بیژن ملائکه و خانم دکتر موسویان کلات و دستیار مشاور خانم دکتر اسما محمودی به تصویب رسید.

17- پایان نامه خانم هدی جره با کد طرح 960882 و عنوان " مقایسه اثرات محافظتی استفاده همزمان سلولهای بنیادی مشتق از پالپ دندان و سلولهای بنیادی مشتق چربی از انسان در آسیب عصبی ناشی از هیپوکسی بر روی رده سلولیSHSY5Y " به راهنمایی خانم دکتر زهرا طیرانی نجاران و خانم دکتر زهرا سلماسی و دستیار مشاور خانم دکتر فرحناز احمدی به تصویب رسید.

18- پایان طرح آقای دکتر محسن تفقدی با کد 950807 و عنوان " ارزیابی مهاجرت نانوذرات فلزی از نانو بیو کامپوزیت بر پایه پلی ساکاریدهای محلول سویا به داخل مواد غذایی به روش  اسپکتروسکوپی جذب اتم فوران گرافیتی "   مورد تایید قرار گرفت.

19- پایان طرح آقای دکتر غلامرضا کریمی با کد 960040 و عنوان " بررسی و آنالیز داروهای گیاهی ترک اعتیاد در عطاری های مشهد "   مورد تایید قرار گرفت.

20- پایان طرح خانم دکتر لیلا اعتماد با کد 950971 و عنوان " بررسی اثر درمانی عصاره فلاونوئیدی گیاه گرده کاج در مسمومیت کبدی ناشی از استامینوفن در موش صحرایی "   مورد تایید قرار گرفت.

21- پایان طرح آقای دکتر علی روحبخش با کد 941312 و عنوان " ارزیابی اثر مهارکننده آنزیمFAAH در مدل آزمایشگاهی اختلال استرس پس از سانحه "   مورد تایید قرار گرفت.

22- پایان طرح خانم دکتر لیلا اعتماد با کد 951155 و عنوان " بررسی اثر سینامالدئید بر یادگیری و اختلال حافظه فضایی ایجاد شده با مت آمفتامین در رت"   مورد تایید قرار گرفت.

23- پایان طرح آقای دکتر ناصر وحدتی با کد 941339 و عنوان " بررسی رفتار نسخه نویسی پزشکان اطفال استان تبریز و بومی سازی و تعیین اعتبار دستورالعمل تجویز منطقی دارو در کودکان"   مورد تایید قرار گرفت.


 

جلسه426 شورای پژوهشی دانشکده داروسازی با حضور خانمها دکتر فضلی بزاز، دکتر قدسی ، دکتر الیاسی ،  دکتر سلطانی و آقایان دکتر روحبخش، دکتر ملائکه، دکتر عباسپور، دکتر حسین زاده، دکتر اصیلی، دکتر بدیعی و دکتر ایرانشاهی در تاریخ 16/2/97 در دانشکده داروسازی برگزار شد.

1- طرح پژوهشی آقای دکتر علی روحبخش  با کد 961885 و عنوان " ارزيابى مولكولى و رفتارى اثرات پیوگلیتازون بر تشنجات تشنج ناشی از تب در رت " و بودجه000/000/90 ریال به تصویب رسید.

2- طرح پژوهشی آقای دکتر سیداحمد امامی  با کد 960329 و عنوان " غربالگری عصاره متانولی گیاهان نادر استان خراسان رضوی از لحاظ اثر سیتوتوکسیک بر روی رده های سلولیPC3 , MCF-7 ,CHO,B16F10 " به تصویب رسید.

3- طرح پژوهشی آقای دکتر حسین حسین زاده  با کد 961665 و عنوان " بررسی نقش کارنوزیک اسید بر اختلالات عملکردی و پاتولوژیکی بافت قلب ناشی از دوکسوروبیسین در رت و بررسی تاثیر آن بر اثرات ضد سرطانی دوکسوروبیسین در محیط برون تنی" به تصویب رسید.

4- طرح پژوهشی خانم دکتر صغری مهری با کد 961953 و عنوان " بررسی اثر سوورکسانت بر وابستگی و تحمل به مورفین در موش سوری: نقش پروتئینهای NMDA، AMPA، ERK و CREB" به تصویب رسید.

5- طرح پژوهشی خانم دکتر بی بی مرجان رضوی با کد 961854 و عنوان " بررسی اثر آلفامنگوستین در اختلالات متابولیک ایجادشده با مصرف الانزاپین در رت" به تصویب رسید.

6- پایان نامه آقای مهران قانعی با کد طرح961528 و عنوان " مهار هدفمند شبکهquorum-sensing باکتری  Pseudomona aeruginosa PAO1 با استفاده از لاوسون و مشتقات بیس لاوسون به منظور جلوگیری از تولید بیوفیلم و فاکتورهای سمی" به راهنمایی خانم دکتر فضلی بزاز و اقای دکتر وحید سهیلی و استاد مشاور خانم دکتر قدسی و دستیار مشاور خانم دکتر مریم جهانی به تصویب رسید.

7- پایان نامه آقای حجت حیدری سهل آبادی با کد طرح961873 و عنوان " مقایسه اثر مونت موریلونیت به تنهایی و در ترکیب با زغال فعال در مسمومیت حاد ناشی از آهن و استامینوفن در رت" به راهنمایی خانم دکتر لیلا اعتماد و آقای دکتر غلامرضا کریمی و استاد مشاور اقای دکتر محمد مشیری به تصویب رسید.

8- گزارش پایان طرح خانم دکتر زهرا طیرانی نجاران با کد 941543 و عنوان" اثرات کنجد(SESAMUMINIDICUM) و اجزا آن سزامین و سزامولین بر میزان آپوپتوز ناشی از 6- هیدروکسی دوپامین در سلولهایPC12" مورد تایید قرار گرفت.

9- گزارش پایان طرح آقای دکتر محمد رمضانی با کد 931455 و عنوان" نانوفیبرهای الکتروریسی شده حاوی پپتید لیپوزومالBMP-2 جهت افزایش تمایز سلولهای بنیادی مزانشیمال به استخوان" مورد تایید قرار گرفت.

10- گزارش پایان طرح آقای دکتر سیداحمد امامی با کد 922165 و عنوان" تهیه فرمولاسیون شربت خوراکی از میوه عناب بر اساس داروسازی سنتی ایران در مقیاس آزمایشگاهی"مورد تایید قرار گرفت.

 


 

جلسه427 شورای پژوهشی دانشکده داروسازی با حضور خانمها دکتر فضلی بزاز، دکتر قدسی ، دکتر الیاسی ،  دکتر سلطانی و آقایان دکتر روحبخش، دکتر ملائکه، دکتر حسین زاده، دکتر اصیلی، دکتر بدیعی و دکتر ایرانشاهی در تاریخ 23/2/97 در دانشکده داروسازی برگزار شد.

1- با درخواست آقای دکتر اصیلی مبنی بر تغییر عنوان پایان نامه خانم سمیرا نوابی نژاد از " بررسی تاثیر سیتوتوکسیک و آپوپتوز عصاره متانولی، فراکسیون ها و ترکیبات خالص جدا شده از Zhumeria majdaeبر سلولهای سرطانی پستان و پروستات" به " بررسی تاثیر سیتوتوکسیک و آپوپتوز عصاره اتیل استانی و ترکیبات خالص جدا شده و اسانس گیاه Zhumeria majdaeبر سلولهای سرطانی پستان و پروستات" موافقت گردید.

2- طرح پژوهشی آقای دکتر محمد رمضانی با کد 961717 و عنوان " سنتز کتابخانه دی بلاک پلیمرهای PLA-PGPMA با استفاده از پلیمریزاسیون رافت و استفاده از آن جهت ژن رسانی هدفمند: ارزیابی برون و درون تنی"که پایان نامه تخصصی آقای دکتر علی علی آبادی می باشد به تصویب رسید.

3- طرح پژوهشی آقای دکتر علی بدیعی با کد 961697 و عنوان " تهیه نانولیپوزوم‌های حاوی Epacadostat و بررسی اثرات ضد توموری آن‌ها در  ملانوما B16F10 در برون تن و درون تن به تنهایی و همراه با دوستاکسل آزاد"که پایان نامه تخصصی خانم دکتر خوش خبر می باشد به تصویب رسید.

4- طرح پژوهشی خانم دکتر فضلی بزاز با کد 961590 و عنوان " طراحی و سنتز پلیمرهای قالب مولکولی با قابلیت مهار مولکول های خودالقاگر در مسیر Quorum-sensing باکتری PAO1 Pseudomonas aeruginosa به منظور جلوگیری از تشکیل بیوفیلم "که پایان نامه تخصصی خانم دکتر طاجانی می باشد به تصویب رسید.

5- طرح پژوهشی آقای دکتر علی روحبخش با کد 961878 و عنوان " بررسی اثرات مدافنیل و گاباپنتین بر نوروپاتی ایجاد شده توسط وين‌كريستين در موش صحرايي نر "که پایان نامه تخصصی خانم دکتر امیرخانلو می باشد به تصویب رسید.

6- گزارش پایان طرح آقای دکتر بیژن ملائکه با کد 922489 و عنوان" تهیه، تعین خصوصیات و بررسی اثرات ضدتوموری دندریمرهای حاوی  SN38 هدفمند شده با پپتیدهای نفوذکننده به سلول"مورد تایید قرار گرفت.

7- گزارش پایان طرح آقای دکتر سیدمحمد تقدیسی حیدریان با کد 930353 و عنوان" ایجاد آپتاسنسور بر مبنای آنزیم اگزونوکلئازIII و سایبر گلد برای تشخیص استرپتومایسین"مورد تایید قرار گرفت.

8- گزارش پایان طرح آقای دکتر غلامرضا کریمی با کد 960041 و عنوان" مقایسه غلظت دارو در مو و ادرار بیماران دچار سو مصرف یکسال ترامادول"مورد تایید قرار گرفت.

9- گزارش پایان طرح آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 922045 و عنوان" طراحی نرم افزار مولتی مدیا برای آزمایشگاه فارماکولوژی ویژه دانشجویان داروسازی"مورد تایید قرار گرفت.

10- گزارش پایان طرح آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 941513 و عنوان" بررسی اثر حفاظتی کوآنزیم Q10 در سمّیت عصبی ناشی از آکریل آمید در مدل درون تنی و برون تنی "مورد تایید قرار گرفت.

 


 

جلسه428 شورای پژوهشی دانشکده داروسازی با حضور خانمها دکتر فضلی بزاز، دکتر قدسی ، دکتر الیاسی ،  دکتر سلطانی و آقایان دکتر روحبخش، دکتر ملائکه، دکتر حسین زاده، دکتر اصیلی، دکتر بدیعی و دکتر ایرانشاهی در تاریخ 13/3/97 در دانشکده داروسازی برگزار شد.

1- با درخواست آقای دکتر حسین زاده مبنی بر تغییر عنوان پایان نامه خانم سپیده علیمرادی از "اثر ضد افسردگی عصاره های آبی و اتانولی برگ گیاه به لیمو و ماده اصلی آن ورباسکوزید  بر مدل شنای اجباری و افسردگی پس از زایمان در موش" به " بررسی اثر ضدافسردگی عصاره های آبی و اتانولی برگ گیاه به لیمو بر مدل شنای اجباری و افسردگی پس از زایمان در موش" موافقت گردید.

2- طرح پژوهشی آقای دکتر فرزین هادیزاده با کد 961598 و عنوان " ایجاد شرایط استرس برای داروی ترکیبی مومتازون-کلسی پوتریول و دستیابی به یک روشHPLC نوین و معتبر برای اندازه گیری دو ترکیب در حضور یکدیگر و شناسایی ناخالصی های مربوطه با تکیه بر LC-MS" که پایان نامه تخصصی خانم دکتر مریم جهانی می باشد، به تصویب رسید.

3- طرح پژوهشی آقای دکتر محمد رمضانی با کد 960803 و عنوان " طراحی و تهيه سيستم هالوسيليکاي هدفمند شده با هیالورونیک اسید و متشکل از PNA و آپتامر FOXM-1 برای انتقال دوکسوروبیسین به سلول سرطانی" که پایان نامه تخصصی خانم دکتر یوکابد کاظمی می باشد، به تصویب رسید.

4- گزارش پایان طرح آقای دکتر حسین حسین زاده با کد910452 و عنوان"بررسی مکانیسم اثر ضداضطرابی و خواب آوری فلاونوئید روتین در موش" مورد تایید قرار گرفت.

5- گزارش پایان طرح آقای دکتر امیرهوشنگ محمدپور با کد 950754 و عنوان"بررسی مداخله آموزشی بر الگوی مصرف هپارین خردنشده در بخش قلب بیمارستان قائم" مورد تایید قرار گرفت.

6- گزارش پایان طرح آقای دکتر امیرهوشنگ محمدپور با کد 950194 و عنوان"بررسی اثر نانومیسلهای حاوی کورکومین در انمی های مقاوم به اریتروپویتین در بیماران تحت همودیالیز" مورد تایید قرار گرفت.

7- گزارش پایان طرح آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 941499 و عنوان"بررسی اثر عصاره هیدروالکلی دانه خرنوب(Ceratonia silique) بر پیری القا شده با دی گالاکتوز در رت" مورد تایید قرار گرفت.

 


 

جلسه429 شورای پژوهشی دانشکده داروسازی با حضور خانمها دکتر فضلی بزاز، دکتر قدسی، دکتر جوادی، دکتر الیاسی، دکتر سلطانی و آقایان دکتر ملائکه، دکتر حسین زاده، دکتر اصیلی، دکتر بدیعی و دکتر ایرانشاهی در تاریخ 20/3/97 در دانشکده داروسازی برگزار شد.

1- با درخواست انصراف آقای دکتر ناصر وحدتی از انجام طرح تحقیقاتی با کد950890 و عنوان" بررسی مقایسه ای سطح سرب و کادمیوم خون و ادرار در افراد سیگاری با گروه کنترل(غیرسیگاری) در مشهد" موافقت گردید.

2- طرح پژوهشی آقای دکتر سیداحمد مهاجری با کد 970304 و عنوان " شناسایی سلول های MCF7 با استفاده از اپتامرهای  ATP و  ,MUC1نقاط کوانتومی کادمیم تلورید و نانوذرات طلا" با بودجه000/310/254 ریال به تصویب رسید.

3- طرح پژوهشی خانم دکتر مونا علی بلندی با کد 970276 و عنوان " سنتز کوپلیمر ستاره ای جهت تشکیل میسلهای پلیمری حاوی دوسه تاکسل و هدفمند شده با پپتید نوین بر علیه NKA a1: ارزیابی برون و درون تنی بر روی مدل سرطان سینه متاستاتیک موشی

" با بودجه000/970/318 ریال به تصویب رسید.

4- طرح پژوهشی خانم دکتر بی بی فاطمه کلالی نیا با کد 960870 و عنوان " طراحی، تهیه و ارزیابی خواص غشاء نانوفیبری کیتوزان حاوی ملیتین تهیه شده به روش الکتروریسی جهت درمان آکنه ولگاریس" با بودجه000/750/131 ریال به تصویب رسید.

5- طرح پژوهشی خانم دکتر بی بی فاطمه کلالی نیا با کد 960871 و عنوان " تهیه و ارزیابی خواص غشاء نانوفیبری کیتوزان-کلاژن حاوی کورکومین تهیه شده به روش الکتروریسی جهت استفاده در پانسمان زخم در مدل حیوانی" با بودجه000/200/101 ریال به تصویب رسید.

6- طرح پژوهشی خانم دکتر بی بی فاطمه کلالی نیا با کد 960748 و عنوان " بررسی اثر تجویز همزمان آرسنیک و وانادیوم بر آپوپتوز و بیان ژن های P16،P21 و P53 در رده ی سلولی HL-60" با بودجه000/625/60 ریال به تصویب رسید.

7- طرح پژوهشی خانم دکتر بی بی فاطمه کلالی نیا با کد 951087 و عنوان " ارزیابی بکارگیری روش چاپگر سه بعدی جهت طراحی و ساخت داربست کلاژنی و ارزیابی خصوصیات آن پس از بارگذاری با کروسین جهت استفاده در مهندسی بافت استخوان" با بودجه 000/800/566 به تصویب رسید.

8- طرح پژوهشی آقای دکتر بهمن خامنه باقری با کد 961642 و عنوان " پگیلاسیون غیر کوالانسی هورمون رشد انسانی توسط پلیمر های پلی اتیلن گلایکول با وزن های مختلف و بررسی پایداری های فیزیکی و شیمیایی " به تصویب رسید.

9- طرح پژوهشی آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 961663 و عنوان " نقش حفاظتی بره موم در سندرم متابولیک ناشی از الانزاپین در رت" به تصویب رسید.

10-  طرح پژوهشی آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 961603 و عنوان " بررسی اثر تیموکینون در اختلالات متابولیک ایجادشده با مصرف الانزاپین در رت" به تصویب رسید.

11-طرح پژوهشی خانم دکتر زهرا سلماسی با کد 961956 و عنوان " بررسی انتقال تیموکینون توسط اگزوزوم های حاصل از سلول های بنیادی مزانشیمال انسانی جهت سرکوب سلول های سرطان سینه" به تصویب رسید.

12-طرح پژوهشی خانم دکتر بهجت جوادی با کد 951763 و عنوان" تهیه ژل نیوزومی عصاره گیاه بابونه Matricaria chamomilla L." به تصویب رسید.

13- طرح پژوهشی خانم دکتر لیلا عربی با کد 961905 و عنوان " بررسی تاثیر تجویز فرمولاسیون لیپوزومال سلکوکسیب همراه با سلولهای دندریتیک بالغ شده توسط نانولیپوزومهای حاوی آنتی ژن gp100 در درمان موش های C57BL/6 مبتلا به ملانوما" به تصویب رسید.

14- پایان نامه خانم سارا رحیم زاده اسکویی با کد951719 و عنوان" طراحی، سنتز و بررسی اثر سایتوتوکسیک و مهارکنندگی توبولین مشتقات جدید ایمیدازول-چالکون" به راهنمایی خانم دکتر راضیه قدسی و خانم دکتر فاطمه مصفا و استاد مشاور آقای دکتر هادیزاده به تصویب رسید.

15-پایان نامه آقای علیرضا اردکانیان با کد 961603 و عنوان" بررسی اثر تیموکینون در اختلالات متابولیک ایجادشده با مصرف الانزاپین در رت" به راهنمایی آقای دکتر حسین حسین زاده، خانم دکتر بی بی مرجان رضوی و خانم دکتر مریم رامش راد به تصویب رسید.

16-پایان نامه خانم فاطمه میری با کد 950642 و عنوان" بررسی اثر تجویز خوراکی پودر کنسانتره جلبک اسپیرولینای پلتنسیس پرورش یافته ایران بر قند خون ناشتا در بیماران دیابتی نوع 2 در مشهد" به راهنمایی آقای دکتر سعید اسلامی و استاد مشاور خانم دکتر ژیلا طاهرزاده و خانم دکتر حمیده قدرتی آزاد به تصویب رسید.

17- پایان نامه خانم سما قرائی با کد 961784 و عنوان" تهیه نانوذرات لیپیدی جامد(SLN) حاوی فیناستراید و بررسی اثربخشی موضعی فراورده بر ریزش موی آندروژنیک" به راهنمایی خانم دکتر شیوا گل محمدزاده و خانم دکتر بیتا کیافر و استاد مشاور آقای دکتر امیرهوشنگ محمدپور و دستیار مشاور خانم دکتر سمیرا نصیری زاده به تصویب رسید.

18- پایان نامه خانم کیانا شرکت سعدی با کد 961330 و عنوان" میکرواکپسولاسیون EPA و DHA درون هیدروژل های کازئین و بررسی خصوصیات فیزیکوشیمیایی فراورده به منظور وارد نمودن در شیرخشک نوزادان" به راهنمایی آقای دکتر محمدرضا صابری و استاد مشاور آقای دکتر بهمن خامنه باقری به تصویب رسید.

19- گزارش پایان طرح آقای دکتر امیرهوشنگ محمدپور با کد 922593 و عنوان" بررسی اثر دیابت بر توکسیکوکینتیک و توکسیکوژنتیک آکریل آمید در خرگوش" مورد تایید قرار گرفت.

20- گزارش پایان طرح خانم دکتر مریم هاشمی با کد 950800 و عنوان" تهیه و ارزیابی خصوصیات غشا نانوفیبری کیتوزان تهیه شده به روش الکتروریسی بارگذاری شده با بروملین، جهت استفاده در حذف و ترمیم بافت های آسیب دیده ناشی از سوختگی در مدل حیوانی" مورد تایید قرار گرفت.

21- گزارش پایان طرح آقای دکتر حسین حسین زاده با کد 940740 و عنوان" بررسی تاثیر کروسین در القای سوییچ فنوتایپی ماکروفاژها به  وضعیت ضد التهابی M2 " مورد تایید قرار گرفت.

22- گزارش پایان طرح آقای دکتر امید رجبی کد 951179 و عنوان" بررسی اثر روغن زیتون اوزونه بر بیوفیلم های Pseudomonas aeroginosa " مورد تایید قرار گرفت.

23- گزارش پایان طرح آقای دکتر امید رجبی کد 930527 و عنوان" بررسي اثرات روغن زيتون ازونه شده در درمان آکنه ولگاريس " مورد تایید قرار گرفت.

24- گزارش پایان طرح آقای دکتر امید رجبی کد 960106 و عنوان" بررسی اثر ضد شپش لوسیون موضعی روغن زیتون ازونه و مقایسه اثر آن با شامپو پرمترین " مورد تایید قرار گرفت.

25- گزارش پایان طرح خانم دکتر لیلا اعتماد کد 941577 و عنوان" بررسی اثر ویتامین ب12  بر اختلال ایجاد شده ناشی از مت آمفتامین و مسیر سیگنالینگ ERK در مغز موش " مورد تایید قرار گرفت.