امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اخبار

 

1- توجه: آئین نامه انتخاب دانشجویان برتر آموزشی

 

بنابر مصوبه کمیته مشورتی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بیست و هشتمین جلسه خود که در مورخه 12/12/94 با حضور معاونت محترم آموزشی و مدیر محترم مرکز مطالعات و آموزش پزشکی برگزار شد، مقرر گردید در هر سال تحصیلی همزمان با جشنواره شهید مطهری از دانشجویان برتر حوزه آموزش تقدیر گردد. بی شک این اقدام تلاشی هر چند کوچک در ارزش نهادن به فعالیت های دانشجویانی است که ارتقا نظام آموزش دانشگاه را نه تنها حق خود بلکه وظیفه خود دانسته و قسمتی از سرمایه عمر خود را در این جهت صرف می نمایند. امید است این اقدام منجر به رونق یافتن فرهنگ تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف در بین تمامی دانشجویان گردد.

 

این آئین نامه در 7 بند در تاریخ 18/12/1394 مورد تایید و تصویب مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفت، که هم اکنون از طریق لینک زیر قابل دسترس می باشد.  شایان ذکر است مهلت ارسال اطلاعات تایید و داوری شده دانشجویان متقاضی، 20 فروردین سال 1395خواهد بود.

http://pharmacy.mums.ac.ir/index.php/component/content/article/43-persian-category/1121-mashverati-comitte


2- توجه: ششمین همایش دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دومین همایش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در تاریخ 19 و 20 اسفند‌ماه 1394 توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار مي گردد، از تمامی عزیزان دعوت میگردد با مراجعه به سایت همایش به آدرس http://cong-sram94.mums.ac.ir/fa نسبت به ارسال مقاله و شرکت در همایش اقدام فرمايند.

لازم به ذکر است آخرین مهلت پذیرش خلاصه مقاله 15 دی ماه 1394 میباشد.